Doporučujeme

Rulandské modré, pozdní sběr, suché 2020

Rulandské modré, pozdní sběr, suché 2020

Víno cihlově červené barvy. Kouřová vůně s tóny jahod a višní. Chuť plná, extraktivní a intenzivně marmeládová. Zrálo v dubových sudech.

210,- Kč Detail

11. března 2021
Doprava ZDARMA po celé ČR
Vážení zákazníci, od dnešního dne můžete využít DOPRAVY našich vín ZDARMA. Při objednávce nad 1500 kč neplatíte ani manipulační poplatek!!!

E-shop Vinařství Žarošice » Bílá vína 2021

Bílá vína 2021

Řadit podle:

Chardonnay, výběr z hroznů 2021

Polosladké víno jemně žluté barvy s intenzivní vůní manga, ananasu a exotického ovoce. V chuti št'avnaté, minerální, intenzivně ovocité víno se zbytkovým cukrem a vyšší kyselinou.

230,- Kč s DPH   ks

Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2021

Víno s aromatikou rozkvetlé lípy a sladkého medu. Chuť plná, dlouhotrvající s lehce pikantní kyselinkou. Classic = víno vyráběné bez použití přidaných kvasinek a mícháno 5 měsíců na jemných kalech...

210,- Kč s DPH   ks

Muškát moravský, pozdní sběr, suché, 2021

Intenzivní aromatika muškátového oříšku, exotického ovoce a limetky. Chuť kořenitá, ovocně muškátová s příjemnou kyselinou.

190,- Kč s DPH   ks

Veltlínské zelené, pozdní sběr, suché, 2021

Suché svěží víno s aromatikou grepů, citrusů a lipového květu. V chuti kořenito pepřnaté tóny a vyvážené množství kyselin.

210,- Kč s DPH   ks

Ryzlink vlašský, pozdní sběr, suché, 2021

Suché víno světle zelenkavé barvy. Květinové aroma s nádechem akátového medu a rozinek. V chuti Vás osloví tóny citrusů, medů či kytice lučního kvítí.

190,- Kč s DPH   ks

Julie, známkové cuvée, pozdní sběr, suché, 2021

Název tohoto cuvée je inspirován dcerou majitele vinařství - Julií. Víno s jemnou ryzlinkovou vůní s podtónem květů černého bezu a rozinek. V chuti malé množství zbytkového cukru a příjemná...

190,- Kč s DPH   ks

Sauvignon, pozdní sběr, suché, 2021

Suché víno jemně zelenkavé barvy s vůní angreštu,rybízu, hlohu a květů hluchavky. Chuť velmi plná, komplexní s dochutí herbálních tónů.

210,- Kč s DPH   ks

Hibernal, pozdní sběr, polosuché, 2021

Polosuché víno jemné zelenkavo žluté barvy s vůní angreštu, anýzu a černého rybízu. V chuti št'avnaté, ovocné se znatelným zbytkovým cukrem a příjemnou kyselinou.

230,- Kč s DPH   ks

Pálava, výběr z hroznů, polosladké, 2021

Zlatožlutá barva, intenzivní vůně citrusů je doplněna vůní vanilky. Víno plné, kořenité s vyšším zbytkovým cukrem a dlouho doznívající kyselinkou.

230,- Kč s DPH   ks

Rulandské šedé, pozdní sběr, polosuché, 2021

Víno jemné zlatavé barvy s příjemnou vůní upečeného chleba a podtónem vanilky. V chuti minerální s dlouhou dochutí a příjemným zbytkovým cukrem. Zrálo v dubových sudech.

210,- Kč s DPH   ks